Start PDF Forum About gameLO

Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Członkowie | Zaloguj | Rejestruj

"nałogowi" gracze Dodatkowe opcje
tadhal
Wysłane: Thursday, September 28, 2017 4:47:14 PM
Ranga: Advanced Member
Grupy: Member

Przyłączony: 1/15/2006
Poziom w gameLO: 1,813
Witam.

Zauważyłem, że jest spora grupa graczy, którzy namiętnie pilnują pory pojawiania się nowego obrazka. Zauważcie: czy to ranek, czy wieczór, południe czy środek nocy - zawsze są na pierwszych pozycjach w rankingu rozwiązujących. Dzisiejszy obrazek (1797) rozwiązany został o 4 w nocy!!!

I niech mi nikt nie mówi, że czołówka rozwiązujących jest z innej strefy czasowej, bo nie uwierzę. To musiałby być Daleki Wschód - Chiny, Japonia lub w drugą stronę - Ameryka. Ale wtedy nasza godz 20:00 albo 9 rano to dla nich byłby środek nocy (a o tej porze było aktywowanych wiele obrazków) i to nie stanowiło żadnego problemu.

Powiem krótko: sam już nie wiem czy podziwiać, współczuć. Na razie skłaniam się do tej drugiej opcji - stąd ten wpis.

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.

I dołączam skromniutkie życzenia: troszkę więcej luzu, moi drodzy, nie spinajcie się aż tak. Ranking - owszem, ale nie za taką cenę. Organizm ludzki wymaga określonej liczby godzin snu o określonej porze. Chyba, że są wśród nas istne cyborgi, które tego nie potrzebują. A to przepraszam, mnie tu nie było.

Ot tak sobie marudzę.
Pozdrawiam raz jeszcze. T.
Sponsor
Wysłane: Thursday, September 28, 2017 4:47:14 PM
Maja.
Wysłane: Thursday, September 28, 2017 6:00:23 PM

Przyłączony: 2/4/2008
Nie wiem dlaczego, ale w twoim współczuciu czuję szczyptę nieszczerości, żeby nie powiedzieć złośliwości (a może zazdrości ?). Kto się chce "spinać" niech się spina, nie ma obowiązku odpoczynku w określonym powszechnie czasie, żyjemy w wolnym kraju i możemy spać (lub nie). I to by było na tyle... Również pozdrawiam
tadhal
Wysłane: Friday, September 29, 2017 9:45:58 AM

Przyłączony: 1/15/2006
Ad vocem.

Nieszczerości - zdecydowanie nie, złośliwości może odrobinę, ale naprawdę tylko odrobinę, zazdrości nie, i to zdecydowanie NIE! Wręcz przeciwnie - taki był (a przynajmniej miał być) sens mego wpisu. Chyba - jak się okazuje - nie do końca czytelny (może nie dla wszystkich?) Cóż - pewnie moja wina.

Mam dosyć stary PESEL i w związku z tym nieco inne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Niepokoi mnie bardzo, że spora część populacji (raczej młodsza część, choć oczywiście nie tylko) nie wyobraża sobie niemal życia bez nieustannego śledzenia co się dzieje w ich świecie wirtualnym. Prowadzić to może do oderwania się od rzeczywistości (wiem, oczywiście przesadzam). Podobną sytuację zaobserwowałem na naszej ulubionej stronce i podzieliłem się tym spostrzeżeniem. Ot i wszystko. A że "żyjemy w wolnym kraju" to mi przecież wolno.

Mam świadomość, że moje poglądy, jak też sposób postrzegania rzeczywistości są dla niektórych egzotyczne. Żeby sobie dokopać to przyznam się, że Z ZASADY nie należę ani nie użytkuję żadnego portalu społecznościowego. Jest to mój osobisty protest przeciwko życiu w świecie wirtualnym. Wolno mi. A że miewam zapędy mentorskie...? - cóż, ten typ tak ma.

Z mojej strony kończę temat aby nie rozpętać jakiejś, nie daj Boże, dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie, T.
ebr
Wysłane: Monday, October 09, 2017 7:10:20 PM

Przyłączony: 5/29/2007
[tadhal wrote:]
Witam.

Zauważyłem, że jest spora grupa graczy, którzy namiętnie pilnują pory pojawiania się nowego obrazka. Zauważcie: czy to ranek, czy wieczór, południe czy środek nocy - zawsze są na pierwszych pozycjach w rankingu rozwiązujących. Dzisiejszy obrazek (1797) rozwiązany został o 4 w nocy!!!

I niech mi nikt nie mówi, że czołówka rozwiązujących jest z innej strefy czasowej, bo nie uwierzę. To musiałby być Daleki Wschód - Chiny, Japonia lub w drugą stronę - Ameryka. Ale wtedy nasza godz 20:00 albo 9 rano to dla nich byłby środek nocy (a o tej porze było aktywowanych wiele obrazków) i to nie stanowiło żadnego problemu.

Powiem krótko: sam już nie wiem czy podziwiać, współczuć. Na razie skłaniam się do tej drugiej opcji - stąd ten wpis.

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.

I dołączam skromniutkie życzenia: troszkę więcej luzu, moi drodzy, nie spinajcie się aż tak. Ranking - owszem, ale nie za taką cenę. Organizm ludzki wymaga określonej liczby godzin snu o określonej porze. Chyba, że są wśród nas istne cyborgi, które tego nie potrzebują. A to przepraszam, mnie tu nie było.

Ot tak sobie marudzę.
Pozdrawiam raz jeszcze. T.

Zgadzam się w 100% :)
Użytkownicy przeglądający ten temat

Skok do forum