Start PDF Forum About gameLO

Witamy Gościa Szukaj | Aktywne Tematy | Członkowie | Zaloguj | Rejestruj

1800 obrazków Dodatkowe opcje
tadhal
Wysłane: Friday, October 06, 2017 12:20:38 PM
Ranga: Advanced Member
Grupy: Member

Przyłączony: 1/15/2006
Poziom w gameLO: 1,810
Mamy za sobą już 1800 obrazków. Brawo!

Niby ta ilość nie powala - w porównaniu z innymi stronami - ale i tak jest dobrze.
Od 2006 roku (to już 11 lat!) udało się nam zapracować u admina na 1800 zadań. To chyba niezły wynik. Więc oprócz gratulacji dla naszego wodza (z okazji okrągłej liczby obrazków) gratuluję nam wszystkim. To dzięki nam ta strona żyje. Myślę, że szanowny admin to potwierdzi.

Tak sobie myślę przy tej okazji, że za rok (może z jakimś hakiem) nadejdzie dzień, w którym pęknie nam całe 2000. Apeluję więc do szanownego admina aby przygotował się do tego dnia w sposób specjalny i zaserwował nam "w prezencie" większą ilość obrazków. Czasu jest chyba dostatecznie dużo aby to spokojnie przygotować. A będzie to świetna forma uhonorowania stałych (ciągle wiernych!) użytkowników strony. Nowych użytkowników zaś też na pewno zachęci do aktywności. Pozostawiam temat pod rozwagę.

Pozdrawiam i jeszcze raz GRATULACJE.
T.
Sponsor
Wysłane: Friday, October 06, 2017 12:20:38 PM
jarek
Wysłane: Friday, October 06, 2017 2:01:38 PM
Ranga: Member

Przyłączony: 7/6/2006
Fajnie, jest 1800 obrazków.
A gdzie 1801?
ulana
Wysłane: Friday, October 06, 2017 2:32:15 PM

Przyłączony: 2/27/2006
Podejrzewam,że na 1801 obrazek trochę poczekamy. To taka nasza obrazkowa tradycja. Pozdrawiam wszystkich obrazkowiczów, cierpliwych i niecierpliwych.
gameLO
Wysłane: Sunday, October 08, 2017 3:29:54 PM
Ranga: Administration
Grupy: Administration

Przyłączony: 6/29/2007
Poziom w gameLO: 252
@tadhal: Dzięki za dobre słowo.
1800 to z jednej strony mało, a z drugiej dużo, bo w naszym serwisie trzeba przechodzić każdy poziom po kolei, co jest sporym wyzwaniem dla wielu graczy.

Ja tę stronę napisałem przez przypadek - wylądowałem w szpitalu na kilka dni, z komputerem, ale bez dostępu do internetu i z nudów ją zrobiłem.
Myślałem, że na stronie będzie 30 może 50 obrazków, a tu już mamy 1800.
To w dużej mierze dzięki Wam, bo cały czas aktywnie gracie na stronie.

@ulana: poczekamy jeszcze kilka dni na nową serię. Obrazki jeszcze robię, a i warto poczekać, żeby więcej osób dogoniło czołówkę.

Ciekawe jest to, że na forum aktywujemy się tylko w czasach przestoju między kolejnymi obrazkami (@tadhal: zupa za słona).

Zastanówmy się wspólnie co zrobić na dzień kiedy pęknie 2000:
1. Odpalimy 50 obrazków jednego dnia, np w niedzielę rano
2. Odpalimy 5 x po 10 obrazków - pięć niedziel pod rząd.
czy może jakieś inne pomysły?

Pomóżcie mi proszę z rozwojem strony. Zależy mi na tym aby:
a) jak najwięcej osób grało na najwyższym poziomie.
b) zapisywało się więcej nowych graczy
c) więcej graczy było aktywnych - aby nie rezygnowali po kilku poziomach
d) ludzie klikali w reklamy - to jedyny sposób zarabiania na koszty utrzymania strony. Od początku nie chciałem agresywnych reklam, dlatego nigdy nie było wyskakujących okienek, na których można więcej zarobić, ale są one uciążliwe dla użytkowników. Z drugiej strony właściwie nikt nie klika w istniejące dziś reklamy. Czy macie jakiś pomysł jak to zrobić, aby wszystkich pogodzić.
e) spopularyzować stronę poza granicami Polski - nadal najwięcej graczy pochodzi z Polski
f) użytkownicy byli bardziej aktywni na forum lub na FB

pozdrawiam
gameLO
anitha1
Wysłane: Sunday, October 08, 2017 8:16:43 PM

Przyłączony: 1/9/2007
To już naprawdę tyle lat, bardzo lubię tę stronę i z niecierpliwością czekam na obrazki. Pozdrawiam twórców i graczy.
zof123
Wysłane: Sunday, October 08, 2017 10:51:39 PM

Przyłączony: 9/9/2008
Lubię tę stronę za urodę i trudność obrazków.
Rozwikłanie "co autor miał na mysli" zabiera czasami kilka godzin, ale sprawia wielką satysfakcję.
Tym, którzy poddają sie na jednym rysunku, pozostaje skorzystanie z podpowiedzi i ruszają ochoczo
dalej. Jest już sporo graczy wchodzących na stronę nie dla zdobywania punktów lecz dla przyjemności
logicznej rozrywki. Gratuluję Twórcom wysokiego poziomu tej strony.
Pozdrawiam Autorów i Rozwiązujących.
ktoś
Wysłane: Monday, October 09, 2017 10:15:16 AM

Przyłączony: 11/25/2009
Niektórzy chcą połączyć przyjemność rozwiązywania z rywalizacją.
Proponuję od 2000-go obrazka objąć punktacją większą liczbę graczy np. 200-ście.
W obecnym sposobie liczenia punktów jest zastój.
Należy coś zmienić.
Mniemam, że Autorów tej strony jest mało, lub jest tylko jeden.
Tym bardziej należy się uznanie za wysiłek włożony w jej prowadzenie .
Klikanie w reklamy jest formą zapłaty.
ebr
Wysłane: Monday, October 09, 2017 7:04:54 PM

Przyłączony: 5/29/2007
Klikam na reklamy zawsze, po rozwiązaniu każdego obrazka. Myślę, że od 2001 obrazka fajnie byłoby, gdyby ukazało się kilka obrazków, ale nie za dużo, bo myślę, że bawią się tu osoby, które mają również inne pasje i zajęcia ( proponuje 3 do 5 max). Mam dużo uznania dla poziomu strony i wracam tu zawsze z przyjemnością. Gratulacje dla Admina za wytrwałość i wyrozumiałość ;) fajnie byłoby gdyby wszyscy uczestnicy tej zabawy polubili stronę na FB, a za wielu nas nie ma! Pozdrawiam graczy i twórcę i czekam na cd....
tapo
Wysłane: Tuesday, October 10, 2017 4:08:28 PM

Przyłączony: 2/19/2009
Proponuję stworzenie dwóch rankingów:
- ranking ogólny (ranking "wszechczasów")
- ranking roczny
Rankingu roczny mógłby zaistnieć od 01.01.2018 i sumowałby punkty uzyskane od 01.01.2018. - 31.12.2018. Tak samo w kolejnych latach.
Ranking wszechczasów: do już zdobytych punktów doliczonoby punkty uzyskane za kolejne obrazki.
Zalety:
- zachowe zostałyby dotychczasowe osiągnięcia punktowe,
- nowi gracze automatycznie - natychmiast walczyliby o punkty rankingu rocznego nie musząc rozwiązywać "zaległych" 1800 obrazków,
- rywalizacja roczna uatrakcyjniłaby zabawę
toja
Wysłane: Tuesday, October 10, 2017 5:32:54 PM

Przyłączony: 6/20/2014
TAPO,
Twoje propozycje są bardzo dobre, zaktywizują i przyciągną nowych graczy.
Idąc dalej ze zmianami w rankingach należałoby w TOP5000 klasyfikować graczy
wg. liczby rozwiązanych obrazków.
jarek
Wysłane: Wednesday, October 11, 2017 10:55:12 AM

Przyłączony: 7/6/2006
Pomysł ciekawy. Może jeszcze rankingi kwartalne, miesięczne, tygodniowe?
Pozostawiam do rozważenia.
tapo
Wysłane: Friday, October 13, 2017 6:25:50 PM

Przyłączony: 2/19/2009
Jarku!
Pomysł ciekawy ale chyba zbytnio się "rozdrobniłeś"
tadhal
Wysłane: Monday, October 16, 2017 9:21:13 AM

Przyłączony: 1/15/2006
Witam. Tym razem mam kilka uwag do admina.

Chłopie, dałeś nam na wstrzymanie już prawie dwa tygodnie. To duuużo. Chcesz przez to uzyskać większą liczbę użytkowników w czubie peletonu. OK. Zauważ więc, że ostatni obrazek zrobiło już prawie 180 graczy, a w miarę aktywnych graczy (z okresu miesiąca-dwóch wstecz) jest około 200-250. Porównanie dat ostatniego logowania pokazuje, że na pozostałych chyba nie ma co liczyć. Myślę, że bazowanie na tych sporadycznie zaglądających na stronę jest błędem. Powinieneś raczej stawiać na lokomotywy, które pociągają pozostałe wagoniki. To ich zaangażowanie, ich działalność może przysporzyć ci więcej użytkowników i dać przy okazji trochę więcej satysfakcji (czy się mylę?). A maniacy (ja chyba też) - tak jak narkomani - potrzebują co jakiś czas zastrzyku. Zbyt długa przerwa jest szkodliwa, bo strona zamiera.

I jeszcze jedna propozycja: pomyślałem o możliwości zapytania nowo rejestrujących się użytkowników (może też i starych) skąd pozyskali wiedzę o tej stronie. Jeśliby było to na skutek rekomendacji czy nawet zachęty albo namowy któregoś z już funkcjonujących graczy to wprowadziłbym jakąś formę podziękowania, może nawet "ranking wdzięczności" (to w nawiązaniu do powyższych postów). Dzięki temu może zmobilizowałoby się niektórych starych graczy do aktywności i promocji twojej (naszej) strony wykorzystując najbardziej efektywną formę reklamy - "szeptaną". No i może przybliżylibyśmy się do osiągnięcia głównego celu - zwiększenia liczby użytkowników.

Reasumując - proszę o nowe obrazki jak najszybciej.

Pozdrawiam
T.
gameLO
Wysłane: Monday, October 16, 2017 9:18:25 PM
Ranga: Administration
Grupy: Administration

Przyłączony: 6/29/2007
Poziom w gameLO: 252
Wiem, że życie na głodzie to trudna sprawa, dlatego startujemy jutro o 20.00.

Dziękuję za wszystkie pomysły i proszę o więcej

Pozdrawiam
gameLO
kozlesz
Wysłane: Tuesday, October 17, 2017 8:09:48 PM

Przyłączony: 2/1/2006
Poziom w gameLO: 1,809
Może frekwencja będzie pobita.
Użytkownicy przeglądający ten temat

Skok do forum