You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

+10جار التحميل

23/رمضان/1441 08:23 ص
الصورة الرمزية لـ gameLO

In this section of the forum we share ideas for developing, changing the gameLO.net website.
Please enter your ideas, or vote for other players' suggestions.
If an idea collects a lot of votes and if I can implement it, it will be implemented.

------------------------ PL ------------------------

W tej sekcji forum dzielimy się pomysłami na rozwój, zmianę serwisu gameLO.net.
Proszę o wpisywanie swoich pomysłów, lub głosowanie na zaproponowane prze innych graczy.
Jeśli jakiś pomysł zbierze dużo głosów i jeśli będę potrafił go zrealizować, to zostanie on wykonany.

يجب عليك تسجيل الدخول إلى مرحلة ما

الإجابات

+13جار التحميل

23/ذو الحجة/1441 07:50 ص

Jestem regularnym uzytkownikiem i dzisiaj dopiero zauwazylem, ze jest forum ;) Juz jakis czas temu zauwazylem, ze strona sie zmienila i duzo obrazkow dochodzi. Widze, ze covid temu sluzy :) Fajnie.

Ode mnie kilka rzeczy:

1. Ja bym chcial, aby mozna bylo wlaczyc powiadomienia e-mailowe o nowych obrazkach

2. Chcialbym, aby byla mozliwosc zmiany adresu email przypisanego do konta - NIEAKTUALNE. JEDNAK MOZNA.

3. jako, ze ostatnio pojawilo sie duzo bardzo trudnych obrazkow, gdzie czesto liczenie i logika nie pomaga i czasami trzeba mocno kombinowac, isc na czuja i pozniej zaczyna sie wiele watkow (przynajmniej ja tak mam), to chcialbym aby byla mozliwosc kilku zapisow - okolo 5, a przynajmniej 2 lub 3.

Co mi w nowej odslonie przeszkadza (uzywam najnowszego FF, nie usuwam cookies, domyslne ustawienia. Przegladarka dedykowana glownie pod gamelo. Do innych rzeczy uzywam innej przegladarki):

1. Czesto trzeba sie logowac. Powiedzialbym, ze czasami bardzo czesto, mimo wlaczonego zapisywania Uzytkownika. Jakby mozna bylo podtrzymywac sesje przez tydzien, dwa tygodnie, a nawet miesiac, albo wiecej, to byloby fajnie :) To nie bank, aby sesje nie byly tak dlugo pamietane ;) Raczej ryzyko przejecia sesji przez hakiera nie jest u nas zbyt duze

2. Czesto podczas logowania mam inny jezyk. Po zalogowaniu jest juz PL

3. Troche stronka (konczenie obrazka, zapisywanie wyniku, zaladowanie obrazka) zaczela wolniej dzialac, ale nie jakos drastycznie. Nie przeszkadza mi jakos bardzo, ale informuje, ze jest to troche zauwazalne.

Gratuluje inicjatywy. Bardzo fajna strona. Nie znalazlem do dzisiaj lepszej z obrazkami logicznymi w czelusciach Internetu. Trzymaj tak dalej :)

آخر تعديل بواسطة jb_filip, 23/ذو الحجة/1441 07:54 ص
ebr - 03/رمضان/1442 06:47 م

"Bardzo fajna strona. Nie znalazlem do dzisiaj lepszej z obrazkami logicznymi w czelusciach Internetu."

Z tym zgadzam się absolutnie!

Pozdrawiam


+10جار التحميل

03/رمضان/1442 07:12 م
الصورة الرمزية لـ biaka

Proponuję, aby za każdy rozwiązany obrazek bez użycia podpowiedzi otrzymywać jakiś bonus w postaci monet.

MgCh - 30/رمضان/1442 08:09 م

Popieram pomysł. Za każdy rozwiązany obrazek, mały bonus w postaci monet.


magdziuszka84 - 17/شوال/1442 05:32 ص

Jestem za!


gameLO - 18/شوال/1442 07:11 م

Ile monet? Jedna? Dwie?

PS: pomysły proszę wpisywać jako oddzielne tematy na forum, wtedy mogą być oddzielnie przedyskutowanie i nie uciekają uwadze.


+9جار التحميل

02/ربيع الثاني/1442 07:35 ص

Witam.

Forum nam się rozrasta, coraz więcej wątków, coraz więcej postów. Proponuję (a wydaje się, że jest to możliwe) porządkowanie wpisów w kolejności odwrotnej: najstarsze na dole, najnowsze na górze. Pozwoli to obserwować aktualną dyskusję bez kłopotliwego (przynajmniej dla mnie) przewijania czy przeskakiwania w dół w poszukiwaniu w miarę świeżej daty. Ma to sens szczególnie w bardzo popularnych tematach.

Pozdrawiam

T.H.

tadhal - 02/رمضان/1442 06:54 م

Witam.

Chcę powrócić do mojej propozycji z 17 listopada. Myślę, że uporządkowanie postów w odwrotnej kolejności - żeby najświeższe były na górze - pomogłoby nam obserwować dyskusję. Proszę o rozważenie takiej możliwości.

T.H.


gameLO - 10/رمضان/1442 06:51 م

To dobry pomysł.

Niestety to forum to gotowy moduł (ja go nie pisałem) i nie mam wpływu na kolejność wyświetlania.

Watki układają się w kolejności edycji - to znaczy najwyżej jest ten ostatnio modyfikowany.


+8جار التحميل

10/شوال/1441 12:42 ص
الصورة الرمزية لـ bogusiania

"Mam pomysła", ale nie wiem, czy się graczom spodoba. Do wyboru, oprócz monet - pakiet kilkuminutowych reklam - a potem pakiecik kilku obrazków :)

+5جار التحميل

05/صفر/1443 07:09 م

Do Admina - czy jest możliwe aby w momencie sprawdzania obrazka podświetlały się wiersze/kolumny gdzie mamy błędy? Wyszukiwanie tych miejsc jest czasem dość żmudne. Szczególnie dla osób które rozwiązują obrazki na laptopach o nie największych ekranach i nie zawsze cała plansza wyświetla się na ekranie i trzeba ją przesuwać.

pozdrawiam

mariagrzes - 05/صفر/1443 07:26 م

zafunduj sobie duży monitor. Przy dużych rysunkach będziesz się do niego podłączać i będziesz wszystko widział. Po to są utrudnienia, żeby później lepiej smakowało ułożenie danego rysunku


czesio - 05/صفر/1443 08:41 م

Dziękuję wujku Dobra Rado. To wspaniała rada!!! Szkoda że na to sam nie wpadłem.


EwaEwaB - 06/صفر/1443 07:01 م

:)))) Dawno nikt mnie tak nie rozbawił.czesio prawdopodobnie pomysł jak wiele innych przejdzie bez echa, a jak nie widzisz obrazka całego to nie fajne jest rozwiązywanie a co dopiero szukanie błędu, spróbuj trzymając ctrl minusem go zmniejszyć (plusem się powiększa)


mariagrzes - 06/صفر/1443 07:13 م

te funkcje chyba każdy zna ale nie każdy ma tak dobre oczy, żeby potem na laptopie zobaczyć cyferki. Niestety w moim wieku jest to trudne. Dlatego właśnie korzystam z większego monitora


+5جار التحميل

09/رمضان/1442 08:13 ص

Chodzi o monety, a dokładnie o umożliwienie wcześniejszego skorzystania z tego zasobu.
Obecnie gracz z 100 miejsca jest przeszło 100 obrazków za czołówką.
Jeśli któremuś z graczy z rozwiązujących obrazki na bieżąco, zdarzy się utknąć na jakimś trudnym poziomie, to będzie musiał czekać kilka miesięcy na możliwość skorzystania z monet - dość zniechęcająca perspektywa.
Dlatego mam propozycję, aby z monet mogły korzystać osoby na miejscach powyżej 60-ego. Mniej więcej do tego miejsca toczy się obecnie aktywna rywalizacja.

pozdrawiam wszystkich

m_m1 - 09/رمضان/1442 12:23 م

nie zgadzam się z Czesiiem.

Jeżeli chcesz być w czołówce to bądź mistrzem. Jeżeli innym się udało rozwiązać to i Tobie powinno.

Jedyny wyjątek gdyby zagadka okazała się tak trudna że prawie wszyscy się zablokowali. Wówczas admin powinien zadziałać i odblokować parę monet.

Dla wyjaśnienia - Jestem osobą, która intensywnie goni czołówkę i zdarza mi się korzystać z podpowiedzi (ale tylko po to aby jak najszybciej znaleźć się w TOPie). Bycie w czołówce i korzystanie z podpowiedzi to tak jak korzystanie z płetw pływając rekreacyjnie na basenie - pływasz szybko nie męczysz się ale czy po to idziesz na basen aby zrobić 2.000 metrów bez wysiłku czy po to aby mieć satysfakcję z przepłynięcia?


+5جار التحميل

10/شوال/1441 05:46 م

On the Hints section, there are 2 pages of hint topics. However, I cannot access the second page. Whenever I try, I get a 404 error message. So currently, I am stuck on a puzzle, and cannot search for a hint for it, which may have already been provided, but is on the second page.

gameLO - 10/شوال/1441 05:57 م

Thank you for the 404 error information. I didn't know that. I will fix this at the next release. You can use the forum search engine until the repair.


LoveMySofa - 15/شوال/1441 02:48 م

Thank you. I hope that you are able to get it to work soon, especially as there are now 3 pages of hints. I'm still not able to access them. And searching, so far at least, does not bring anything up. I don't know if that's because the ones I'm searching for have no responses, or if it just doesn't work for me.


ebr - 03/رمضان/1442 06:51 م

Funkcja wyszukiwanie nie działa tak jak kiedyś :( niestety.


ROSARIO_CRUZ_GUERRERO - 07/جمادى الثانية/1444 02:11 م

Idem


POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC