You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


22/جمادى الأولى/1445 12:18 م

Witam GameLO i "obrazkowiczów"

Kończy się kolejny rok wspaniałej zabawy w rozwiązywanie obrazków logicznych. Mam propozycję aby od 1 stycznia 2024 troszeczkę zmienić zasady rywalizacji.

Myślę o wprowadzeniu dwóch punktacji, tzn. rankingu „rocznego” i klasyfikację „wszechczasów”. Na koniec każdego roku punkty z klasyfikacji rocznej byłyby dodawane do klasyfikacji wszechczasów.

Uzasadnienie: w roku 2023 na stronie gamelo.net obrazki rozwiązywało ponad 300 osób a w ścisłej czołówce o punkty walczy ok.60 osób. Osoby, które nie mają rozwiązanych ok. 3400 obrazków niestety nie mają szans na uzyskanie jakichkolwiek punktów.

Podobne zasady obowiązują w szosowych maratonach rowerowych (w których od lat startuję) i można to zobaczyć na stronie supermaratony.org (w zakładce Ranking, następnie PP Supermaratony)

Pozdrawiam tapo Gostyń

+4جار التحميل
22/جمادى الأولى/1445 04:43 م

Ciekawa propozycja. Warta przedyskutowania.

Co na to inni gracze?

+3جار التحميل
22/جمادى الأولى/1445 10:14 م

Wg mnie mądra uwaga. Nie każdy miał szansę zacząć bawić się w układanki gdy było ich tylko ok 100 sztuk :). Teraz dogonić czołówkę to nie lada wyczyn. Tego się po prostu nie da, na to potrzeba czasu. Tak jak w maratonie - obojętnie z jakiego miejsca startujesz, masz punkty. I w zabawie jest dobrze być docenianym. Ja jestem za

+2جار التحميل
23/جمادى الأولى/1445 07:41 م

Drobne spostrzeżenie - przez 16 lat istnienia gamelo.net obrazki rozwiązywało ponad 5000 osób ....... być może część z nich powróci do zabawy.

Pozdrawiam tapo

+3جار التحميل
24/جمادى الأولى/1445 07:52 م

Jestem za. Bardzo sensowny pomysł.

+3جار التحميل
24/جمادى الأولى/1445 07:57 م

Popieram

+3جار التحميل
20/جمادى الثانية/1445 04:42 م

Kochani! Oczywiście, staję po stronie większości, bo to nic złego w tym przypadku. Uczciwie jednak przyznaję, że rozwiązuję obrazki nie dla punktów, tylko dla przyjemności. Najśmieszniejsze jest dla mnie to, że pierwszy obrazek zaczęłam rozwiązywać w grudniu 2006, a skończyłam po siedmiu latach z kawałkiem - kompletnie nie pamiętam, dlaczego. Potem miałam trochę ponad roczną przerwę po śmierci córki...
Ciągle powtarzam. Najbardziej lubię obrazki za brak presji czasu!! I dzięki za kolejne obrazki, za podświetlenie linii z kursorem, za możliwość zdobywania podpowiedzi (bo przydają się).
Wszystkim dużo szczęścia!!

+3جار التحميل
20/جمادى الثانية/1445 06:52 م

Ciekawa propozycja, choć to i tak byłoby dla 100 osób z czołówki. Byłaby fajna zabawa = można byłoby być najlepszym w danym roku (albo przynajmniej na podium), bo wskoczenie aktualnie do pierwszej piątki może wymagać lat ! Mimo rozwiązywania dla przyjemności, mam wrażenie że i tak działa tutaj rywalizacja sportowa.

Moja inna propozycja : może dałoby się dać możliwość tzw. lupy tj. szukanie nazwy gracza w zakładkach "Najlepsi gracze" i "Punkty". Czasami szuka się zawodnika i sprawdza czy mnie wyprzedził / czy może mnie wyprzedzić w punktacji. Szybciej się to sprawdzi niż przeszukiwanie sporej ilości rekordów.

Przy osobach z dalszych miejsc - możliwość szybkiego sprawdzenia pozycji niż sprawdzanie kilkunastu stron.

+1جار التحميل

يجب عليك تسجيل الدخول إلى مرحلة ما

POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC