You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


2021年12月23日 7:35

Witam wszystkich.

Mam pytanie w zasadzie do admina ale być może także do wszystkich użytkowników. Chodzi mi o okres nadchodzących świąt. Czy w tym czasie też będą codziennie obrazki? Jeśli tak - fajnie, ale przyznam, że nie miałbym też za złe gdybyśmy zrobili 2-3 dniową przerwę. Bywały już przecież dłuższe. A okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem szczególnym gdy miewamy dawno nie widzianych gości. Tworzy się specyficzna atmosfera itepe, itede. Bez sensu jest uciekać na "pół godzinki" do komputera bo ma być nowy obrazek. Jasne, powiecie, że nie musimy rozwiązywać go od razu po pojawieniu się. Fakt. Tylko większość z nas jest już nałogowcami i trudno wytrzymać wiedząc, że on tam jest. Czeka.

Reasumując - nie miałbym wcale za złe gdyby admin zarządził 2-3-dniową przerwę. A co sądzą o tym inni gracze?

Przy okazji ślę życzenia pięknych, wesołych, ZDROWYCH świąt. Wszystkiego dobrego. WESOŁYCH ŚWIĄT. T.

+4読み込み中
2021年12月23日 8:33

Głosuję za przerwą

+3読み込み中
2021年12月23日 19:13

Popieram pomysł. Zrobimy sobie przerwę na święta.

2021年12月23日 20:00

Dla Admina i Wszystkich Graczy - zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego co najlepsze :) Także jestem za świąteczną a potem sylwestrową przerwą

+3読み込み中
2021年12月23日 20:46

Też popieram, jeżeli padł taki pomysł. Od nałogu, choćby był najmilszy, też trzeba czasem odpocząć, zwłaszcza, że już od niepamiętnego czasu mamy prawdziwą ucztę maratonowo - obrazkową, za co jesteśmy wdzięczni Adminowi. Każdemu z nas po tak intensywnym główkowaniu dobrze zrobi chwila umysłowego wytchnienia. Dużo zdrowia i Wesołych Świąt dla wszystkich :)

+3読み込み中

投稿するにはログインする必要があります

POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC