You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

A może krótkie wyjaśnienie ?maandag 19 december 2022 15:29

Dlaczego od wczoraj po 21 i dzisiaj do ok. 12 nie można było wejść na stronę, nawet obrazka nie zapisało ? Pytałam na fb, ale oczywiście zero odpowiedzi od Admina :( I jeszcze raz rozwiązywać cały obrazek, bo nie wiedziałam, że nie zapisuje, co robię praktycznie non stop podczas układania obrazka :(

+1Laden
maandag 19 december 2022 15:40

miałam szczęście, że zapisałam rysunek na kompie - gdy zorientowałam się, że nie ma kontaktu z serwisem. Dzisiaj trochę ułożyłam od nowa, trochę przepisałam z rysunku. Admin mógłby wprowadzić nowość - liczenie faktycznego czasu układania danego obrazka. Byłoby to bardziej obrazowe niż liczenie "sennych" godzin. Pozdrawiam zawiedzionych :)

+1Laden
maandag 19 december 2022 15:55

Odpowiem w imieniu admina chociaż go nie znam i nie wiem jaki był powód awarii.

Portal jest bezpłatny - sądząc po ilości reklam na nim admin nie zarabia kokosów - jeżeli w ogóle zarabia. Post Bogusiania pełen pretensji miałby uzasadnienie gdyby płaciła/płacił kupę kasy a przez kilka dni nie mógł z usługi korzystać.
Nawet wielkim jak FB, Inst czy platformom z grami (płatnymi !) itp. zdarzają się awarie.

Nie twierdzę że jak coś jest bezpłatne to może być kiepskie ale chyba wielu się ze mną zgodzi że gameLO jest bezpłatne i dobre a nawet bardzo dobre

+5Laden
maandag 19 december 2022 15:57

Nie mam pretensji o nieprzewidziane awarie - ach, ta zima, wszystko rozumiem, - tylko o brak odpowiedzi na fb, skoro tam jest profil.

Odpowiedź Admina na fb ok. 13, wcześniej się nie dało podać choćby orientacyjny czas trwania awarii :(

Laatst bijgewerkt door bogusiania, maandag 19 december 2022 16:06
+1Laden
maandag 19 december 2022 17:38

Szanowni Gracze.

W dużej mierze jest tak jak pisze m_m1.

Ten serwis to twór hobbistyczny, zrobiony przez jedną osobę. Spędzam dużo czasu, aby on działał i miał nowe obrazki. Rano idę do pracy i nie sprawdzam czy coś się stało. Wczoraj był awaria i nie zauważyłem, że serwis nie działa, dopóki jeden z użytkowników nie napisał do mnie emaila. Na FB zaglądam wieczorem – i to też nie zawsze. Proszę zrozumieć, że to tylko hobby, całkowicie niedochodowe, niepozwalające na utrzymywanie wsparcia całą dobę. Niestety awarie się zdarzają i czasem będziemy mieli takie wypadki.

Pozdrawiam

gameLO

+4Laden
dinsdag 20 december 2022 13:21

Jestem uzależniona od obrazków na Gamelo.net - może należałoby włożyć trochę wysiłku i pozyskać reklamodawców - fantastyczna strona - szkoda że hobby nie może przynosić chociaż minimalnych dochodów.

A swoją drogą aktywność graczy na FB powinna być zdecydowanie większa - to też podniosłoby prestiż strony. Ja się staram, ostatnio było słabo bo niestety byłam poza zasięgiem ale już wracam...

Pozdrawiam Hobbystę i trzymam kciuki za dalszy rozwój mojej ulubionej rozrywki, na najlepszej stronie z tego typu obrazkami.

Dziękuję, pozdrawiam i zdrowia na Święta dla nas wszystkich, bo to jest najważniejsze...

+3Laden
dinsdag 20 december 2022 20:32

Dziękuję za wyjaśnienie. Doceniam, dziękuję i jestem pełna podziwu dla Admina za tak pracochłonne hobby, które daje nam tyle radości i chwil wytchnienia od codziennych problemów. Nie chciałam być niegrzeczna, to nie w mojej naturze, przepraszam, lecz takie awarie powodują moją dezorientację, bo nie wiem, czy coś z serwerem, czy mój komputer, choć nie stary, lecz po autentycznym trafieniu w router przez piorun kilka lat temu płata figle, czy brak połączenia z kablówką. Ta niewiedza i brak możliwości spytania, bo na forum wejść się nie da, powoduje moje zniecierpliwienie. Pytałam na fb, o mailu nie pomyślałam, a zapracowany Admin też może tych wiadomości nie odczytać. Czyli o ewentualnej awarii Admin nie wie od razu. Popieram wypowiedź ebr. Kiedyś była mowa o pomocy w tworzeniu obrazków, ale Admin nie chce, więc nie wracam do tego. Natomiast gdyby można było zainstalować np. w telefonie takie powiadomienie o awarii, albo jakiś specjalny nr sms-a od graczy, co spowodowałoby szybszą wiedzę i reakcję Admina na zaistniałą sytuację i powiadomienie zainteresowanych graczy na jakimś innym, niezależnym od strony gamelo.net - forum.

Zdrowych i spokojnych Świąt dla Admina i wszystkich graczy :)

+2Laden

Je dient ingelogd te zijn om te kunnen posten

POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC