You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


nedeľa, 11. júna 2023 8:30

Kolejny obrazek (nr 3272) nie odpalił. Co więcej przez pewien czas nie można było wejść na stronkę. Obrazka nadal nie ma i nikt się nie odzywa.

Czy coś się stało? Czy ja o czymś nie wiem? Może jakaś informacja do ogółu.

Czy to zaplanowana przerwa - ale brak sygnału nawet na ten temat - ?

Czy to awaria sprzętu? Co mamy o tym sądzić?

Pozdrawiam i czekam ze zniecierpliwieniem na info. T.

+3Načítava
nedeľa, 11. júna 2023 18:31

Dopiero wróciłam do domu po prawie całodziennej nieobecności i jest zamieszczona odpowiedź Admina na fb odnośnie tego problemu już 10 godzin temu. Warto tam zaglądać :)

+1Načítava
nedeľa, 11. júna 2023 20:19

Nie zgadzam się z tobą bogusianio.

Jeśli jest pytanie na tej stronie to odpowiedź powinna być na tej samej stronie.

Dla ogólnego wyjaśnienia: olewam wszystkie portale społecznościowe, nie mam żadnego konta na żadnym tego rodzaju portalu. To mój wybór, to mój prywatny protest przeciwko przenoszeniu życia realnego do wirtualu. Mam kilka wyjątków (stron, portali) z których korzystam - ta strona jest jednym z wyjątków. Jeśli pytanie zadaje Jasio to nie powinno się odpowiadać Małgosi. To są elementarne zasady kindersztuby, nie wymagające chyba w tym środowisku osób inteligentnych dodatkowych wyjaśnień. Ale przyjmuję do wiadomości, że jest jakaś odpowiedź. Tylko, że nadal nie znam jej, proszę więc o kopię tej odpowiedzi.

A tak z wrodzonej złośliwości mam pytanie: która strona jest stroną główną - gamelo.net czy twarzoksiążka?

Żeby nie było nieporozumień - bardzo doceniam pracę naszego admina i jest pełen podziwu, że mu się chce to prowadzić. Błędy techniczne zdarzają się wszędzie więc siłą rzeczy mogą się też pojawić tu. Nie ma problemu. Tylko proszę nie traktować swoich własnych preferencji i zwyczajów za ogólnie obowiązujące. Zwłaszcza jeśli wykraczają poza "umówione normy", a taką normą jest obecność na TEJ stronie. Są użytkownicy, dla których jest to problem. Nie proszę o akceptację mego stanowiska ale proszę o zrozumienie.

Gorąco pozdrawiam. T.

+1Načítava
pondelok, 12. júna 2023 21:28

Na taki długi wywód napiszę kilka zdań. Wszyscy chyba życzą sobie, żeby odpowiedź była na stronie z obrazkami. Zadałam pytanie do Admina na fb i na maila. Widocznie Admin też nie mógł odpowiedzieć na stronie z obrazkami - tu cytat z fb - " Dziękuję za inf. Zgłosiłem do dostawcy serwera." Tylko tyle i aż tyle, warto uzbrajać się w cierpliwość, bo Admin ma na głowie nie tylko naszą stronę. Przeważnie w czerwcu jest tydzień wolnego od obrazków, trzeba czekać cierpliwie na wiadomości od Admina, pośpiech nie jest dobrym doradcą.

Sam Admin kiedyś zapraszał graczy na profil na fb i to niestety okazuje się jedyną naszą łącznością w razie wystąpienia problemów. Na stronie fb jest kilka osób, a z drugiej strony to właśnie Adminowi może być przykro, że nie korzystamy z jego zaproszenia. Kiedyś była społeczność na NK , teraz jest fb, a postawa "olewania" chyba też świadczy o braku zainteresowania nawiązaniem kontaktów ze znajomymi ze szkoły, daleko mieszkającą rodziną, czy też ciekawymi, mającymi wspólne zainteresowania osobami. Oczywiście wszystko w ramach ograniczonego zaufania. Niechęć do portali społecznościowych jest całkiem nieuzasadniona.

Na złośliwości nie odpowiadam tym samym. Dla nas strona z obrazkami jest główna i ważna, ale czasami nie warto być tak bezkompromisowym.

Dziękuję i również pozdrawiam.

Bogusia.

Naposledy upravené používateľom bogusiania, pondelok, 12. júna 2023 21:31
+3Načítava
pondelok, 12. júna 2023 22:02

Dzień dobry. Nie było mnie kilka dni - wakacje.

Okazało się, ze w tym czasie zaczęły się pojawiać jakieś błędy i serwer się wyłączał. Zgłosiłem do dostawcy serwera i próbujemy razem rozwiązać problem. Niestety jeszcze nie wytropiliśmy przyczyny.

Szanowni Państwo, proszę zrozumieć, że to dla mnie tylko hobby. Strona nie przynosi zysków, a dostęp do niej jest darmowy.

To oznacza, że czasami coś nie działa i nie mam czasu naprawić, a jestem jedyną osobą opiekującą się stroną.

To tylko zabawa, jeśli jednego dnia nie ma obrazka, to może będzie następnego i wtedy się pobawimy. Nie bierzmy tej zabawy zbyt poważnie.

Pozdrawiam

gameLO

+6Načítava

Ak chcete uverejňovať príspevky, musíte byť prihlásení

POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC