You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Sonntag, 12. Juli 2020 09:17

English below
Zmiany w nowej wersji:
–Rozwinięcie funkcji, KONGRATKI: Każdy gracz może wysłać gratulacje 3 osobom z najlepszymi wynikami (na stronie „Najlepsi gracze”). Zwycięzca może wysłać gratulacje do dowolnego gracza listy
– Poprawienie wydajności kilku mechanizmów działających w tle.
Wdrażanie trwało dziś bardzo długo, za utrudnienia przepraszamy.

---------------------- ENG ------------------------------
- Developing function CONGRATS: Each player can send congratulations to 3 people with the best results (on the "Top players" page). The winner can send congratulations to any player on the list.
- Improved performance of several background mechanisms.
Implementation took a long time today, we apologize for any inconvenience.

+2wird geladen
Sonntag, 12. Juli 2020 11:41

Zgodnie z sugestią - pogratulowałam naszym utalentowanym graczom - i ? Czy będzie jakiś ranking osób z największą liczbą gratulacji - w jakim celu taka funkcja ? A kiedy odpowiedź i ustosunkowanie się do propozycji powrotu archiwum i ewentualnego ujawniania obrazków po ich rozwiązaniu - co interesuje wielu graczy ? Miłej niedzieli wszystkim życzę i trafnego wyboru prezydenta :)

+1wird geladen
Sonntag, 12. Juli 2020 12:17

Funkcja ta jest po to abyśmy budowali społeczność graczy, którzy nie tylko walczą o pierwsze miejsce, ale również potrafią pogratulować zwycięzcom.

Teraz mam kilka dni wakacji, a potem wezmę się za kolejne zmiany - między innymi dodam nazwę rozwiązanego obrazka (tak jak to było w starej wersji systemu. Co do podglądu obrazków, to zdania są podzielone. Wielu graczy nie chce tej funkcji. Przedyskutujemy to jeszcze w wątku: https://gamelo.net/pl/Forums/Forum/Topic/archiwum-gier-w-obrazkach?pageNumber=1

+2wird geladen
Freitag, 17. Juli 2020 22:23

Nie dopisałeś, Adminie, że gratulacje wyświetlają się obdarowanym osobom w "wiadomościach prywatnych". Chcący podziękować, trzeba wejść na tę malutką kopertę - nie wiadomo, czy każdy o tym wie. Od początku tej funkcji gratuluję zwycięzcom, ale podziękowanie - i pierwsze gratulacje - otrzymałam tylko od megi307. Aby ta funkcja spełniała swoją rolę, trzeba wiedzieć, jak ona działa. I jeszcze uwaga - bardziej czytelny byłby podział na "wiadomości wysłane" i "wiadomości odebrane" .

zuletzt bearbeitet von bogusiania, Freitag, 17. Juli 2020 22:26
+0
Samstag, 18. Juli 2020 10:31

Dziękuję za wpis. Rzeczywiście nie napisałem, że kongratki pokazują sie w PM na Forum

+1wird geladen
Samstag, 18. Juli 2020 16:52

W dodatku ta maleńka kopertka jest widoczna dopiero po wejściu na Forum - niektórzy mogą mieć problemy z jej odszukaniem. I ten skrót PM - nie każdy musi wiedzieć, że to jest private messages, czyli po polsku wiadomości prywatne - w kopercie. Prosimy, troszkę czytelniej i prościej, Adminie :)

zuletzt bearbeitet von bogusiania, Samstag, 18. Juli 2020 17:00
+1wird geladen
Montag, 27. Juli 2020 18:19

Przyznaję, bardzo fajny pomysł z tą funkcją KONGRATKI :) Wczoraj nie mogłam nadążyć z podziękowaniami za gratulacje z racji zajęcia zaszczytnego 1-szego miejsca. Sama nagratulowałam się i naklikałam do woli - zrobiłam przeszło 600 "ptaszków" i też dostałam dużo podziękowań. To był bardzo pracowity i ciekawy dzień :) Dziękuję za już i czekamy z utęsknieniem na archiwum gier :)

zuletzt bearbeitet von bogusiania, Montag, 27. Juli 2020 18:20
+1wird geladen
Sonntag, 2. August 2020 19:23

Witam Adminie.

Dostrzegłem właśnie pewien problem, nie wiem czy to jest błąd w systemie, czy tylko mnie się przydarzyło.

Otóż chodzi mi o możliwość wykorzystania opcji "GRAJ" ze strony startowej - pojawia się komunikat o błędzie. Do tej pory zawsze przechodziłem przez zakładkę "GRA" i polecenie "GRA", i jest OK. Natomiast ze strony startowej nie zadziałało.

Spójrz na to - czy rzeczywiście jest jakiś problem, czy nie.

Pozdrawiam. T.

+0
Sonntag, 2. August 2020 20:38

Dziękuje za info. Ten problem rzeczywiście istnieje, ale błąd pokazuje się tylko użytkownikom, którzy rozwiązali już wszystkie obrazki.

Muszę to naprawić.

+0

Sie müssen eingeloggt sein um zu posten

POP Forums - ©2021, POP World Media, LLC