You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Archiwum gier w obrazkach.

+6Loading

Tuesday, June 16, 2020 2:57 PM
bogusiania's avatar

Mam propozycję, jeśli możliwa do realizacji, aby zastąpić archiwum gier z poprzedniego wydania na archiwum widocznych obrazków. Najważniejsze założenia:

1. Obrazki będą widoczne dla wszystkich, niezależnie od poziomu, ale bez widocznego diagramu kratownicy.

2. Obrazki można ponownie rozwiązywać, ale wtedy obrazek znika, zostaje pusty diagram.

3. Obrazki będzie można udostępniać na portalach społecznościowych, np fb, Nk.

4. Możliwość głosowania na najbardziej popularny obrazek, który umieszczony na stronie startowej będzie zachęcał i reklamował stronę.

Zalety wprowadzenia takiego archiwum:

1. Ilość pracy i czasu, poświęcona przez Admina i graczy, zasługuje na utrwalenie i szacunek.

2. Tak piękne, pracochłonne, niebanalne obrazki, a zwłaszcza te ostatnie, nie mogą zostać zapomniane, nie utrwalone na stałe w przestrzeni internetowej.

3. Obawa, że gracz z niższego poziomu zobaczy obrazek i będzie miał przez to łatwiej - nieuzasadniona, bo klikania, liczenia i myślenia będzie miał aż nadto.

4. Mam nadzieję, że taka wersja archiwum gier przyczyni się do uatrakcyjnienia i większego zainteresowania ze strony nowych graczy.

tweety88 - Wednesday, June 17, 2020 8:53 AM

Fajne :) Ale ja bym jednak była za tym, żeby obrazek był widoczny tylko dla tych którzy go już ułożyli. To jednak jest jakiś rodzaj dodatkowej podpowiedzi.


tadhal - Wednesday, June 17, 2020 4:23 PM

Też jestem za takim ograniczeniem. Obrazek widoczny ale dla tych, którzy go zrobili.

Daje możliwość podpowiedzi ale nie kusi do zapamiętywania kluczowych miejsc i mechanicznego zapełniania kratek.

Hejka. T,


monima - Thursday, June 25, 2020 10:29 AM

Też jestem za tym żeby obrazek był widoczny tylko dla tych, którzy go rozwiązali


You must be logged in to post

Answers

+0

Friday, July 10, 2020 2:31 AM
bogusiania's avatar

Adminie, błagam, proszę o jak najszybsze ujawnienie w archiwum gier - a może i na fb - OBRAZKÓW ! Te dwa ostatnie - coś pięknego, pierwsza klasa, mistrzostwo świata ! Przeglądanie takich "perełek" w archiwum to radość dla oczu i niezapomniane wrażenia artystyczne. Wzbudzają zachwyt i podziw każdego konesera obrazków logicznych :)

Maja. - Friday, July 10, 2020 10:37 AM

Owszem, obrazki świetne (szczególnie 2069 :) ), ale chyba ujawnienie obrazka, nawet w wersji schematycznej, nie byłoby najlepsze. Może lepiej byłoby podać co mniej więcej obrazek przedstawia? Dla mnie osobiście rozwiązywanie obrazka,(wiedząc jak wygląda,nie byłoby atrakcyjne. A kto chce zobaczyć jak wyglądają ( i jak są fajne!} najlepiej to zrobi zakładając konto na gameLO i rozwiązując je :) Obrazki mogłyby być widoczne tylko dla tych, którzy już je rozwiązali. Ale o tym już wcześniej wspominałam ( wątek: Rozwiązane obrazki) ...

pozdr Maja


florentynka - Friday, July 10, 2020 10:37 AM

Zgadzam się z Bogusią :)


mariagrzes - Saturday, July 11, 2020 1:10 AM

Fajny pomysł z ujawnieniem obrazka ale jestem za tym, że dla tych, co go rozwiązali. Łatwiej się rozwiązuje wiedząc co on przedstawia. Po ułożeniu obrazka sama robię zapis i mam swoje prywatne archiwum, można też ten zapis przekazywać, bo tak nie raz robię, gdy jest coś ładnego. Właściwie, to prawie każdy zasługuje na pokazanie i podziwianie. Żałuję, że ostatnio mam mało czasu i zostaję z tyłu za murzynami ;) . Może w zimie trochę nadgonię


POP Forums - ©2020, POP World Media, LLC