You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wykorzystywanie monet prośba do Admina

+4Carregando

domingo, 28 de fevereiro de 2021 14:53

Za oglądanie reklam otrzymujemy monety, za które można "kupić " podpowiedzi , tylko szkoda, że nie dotyczy to wszystkich. Mam monety, nie mogę rozwiązać obrazka, ale nie mogę też skorzystać z podpowiedzi...dlaczego? Uważam, że skoro oglądam reklamy i zdobywam monety to sprawiedliwe byłoby korzystanie z nich, w przeciwnym razie nie widzę potrzeby włączania reklam.

Você deve estar logado para postar

Respostas

+2Carregando

domingo, 28 de fevereiro de 2021 15:26
Avatar de gameLO

Podpowiedzi możemy używać tylko na poziomach, na których nie można już zdobywać punktów.

Początek peletonu jest dla najlepszych i na rankingach pokazywane są osoby o najlepszych umiejętnościach. Używanie podpowiedzi na tych poziomach popsułoby zabawę.

danzie - domingo, 28 de fevereiro de 2021 17:07

Czyli monety, które zdobyłam oglądając reklamy są bezużyteczne?. Szkoda. Jestem też w peletonie i zapewniam Pana, że skorzystanie z podpowiedzi w skrajnie trudnych obrazkach nie posułoby mi zabawy a byłoby wręcz przeciwnie.


sczautograf - domingo, 28 de fevereiro de 2021 19:17

Popieram włączenie podpowiedzi już na początkowym etapie szczególnie przy tak losowych obrazkach jak 2345 i kilku wcześniejszych. Samymi, losowymi, podpowiedziami i tak wiele nie zwojujemy. Oglądanie reklam w tym momencie jest bez sensu. Po co mi np. 200 podpowiedzi, jak i tak nie mogę z nich skorzystać, a czekać aż 100 osób rozwiąże obrazek to strata nawet kilku tygodni i ogromnego dystansu do peletonu.


bogusiania - domingo, 28 de fevereiro de 2021 20:13

Szkoda, że moje 427 drogocennych monet się marnuje i nie mogę nikomu ich ofiarować. Mnie są - na razie - zbędne, a komuś by się przydały. Trochę problemów z tymi monetami ma Admin do rozwiązania, oby pozytywnie dla graczy :)


POP Forums - ©2021, POP World Media, LLC