You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podpowiedzi dla nowych obrazkówsâmbătă, 19 martie 2022 17:46

Wydaje mi się że kiedyś była pisana albo nie pisana zasada nie publikowania podpowiedzi dla najnowszych obrazków.

Obrazek 2750 to jeden z trudniejszych obrazków jakie się ostatnio pojawiły.

Mi jego samodzielne rozwiązanie sprawiło olbrzymią satysfakcję. pojawienie się podpowiedzi spowodowało że nagle pojawiło się sporo osób które go "rozwiązały" pozostawiając tych co rozwiązują samodzielnie daleko w tyle.

Teoretycznie rozwiązujemy te obrazki dla przyjemności - ale przecież jest też pewien element rywalizacji, zdobywamy punkty, walczymy o jak najwyższe miejsce na liście najlepszych graczy itd.

Czy zdobycie jakiegokolwiek punktu dzięki podpowiedzi ma sens? W końcu jeżeli ktoś chce aspirować do poziomu mistrzowskiego (TOP100) to niech się męczy rozwiązując także bardzo trudne zagadki. Podpowiedzi powodują że zadania mają trudność kolorowanki dla najmłodszych.

Ultima modificare de m_m1, sâmbătă, 19 martie 2022 17:47
+3Se încarcă
sâmbătă, 19 martie 2022 20:39

Zgadzam się z wypowiedzią m_m1 nie przez złośliwość, czy zazdrość, że ktoś podpowiada tak szybko, ale przez zwykłą uczciwość i szacunek dla tych, którzy poświęcają dużo pracy i czasu na samodzielne, mozolne rozwiązanie obrazka. Zdziwienie, niezrozumienie i zażenowanie budzi niecierpliwość graczy z "najwyższej półki'. Zastanawia mnie również podobny temat częstych, natychmiastowych, kilkuminutowych czasów, nieporównywalnych z przeciętnymi czasami rozwiązywanych obrazków. Kiedyś miałam pewne spostrzeżenia, ale przestałam się bawić w detektywa. Wniosek - raczej odpowiedzi na powyższą wątpliwość i uczciwości tu nie znajdziemy, a szkoda. Zasłużone gratulacje dla wszystkich, którzy samodzielnie rozwiązali ten trudny obrazek - w nagrodę powinna ich rozpierać duma :)

+2Se încarcă

Trebuie să fiți autentificat pentru a posta

POP Forums - ©2022, POP World Media, LLC