You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


19 марта 2022 г. 17:46

Wydaje mi się że kiedyś była pisana albo nie pisana zasada nie publikowania podpowiedzi dla najnowszych obrazków.

Obrazek 2750 to jeden z trudniejszych obrazków jakie się ostatnio pojawiły.

Mi jego samodzielne rozwiązanie sprawiło olbrzymią satysfakcję. pojawienie się podpowiedzi spowodowało że nagle pojawiło się sporo osób które go "rozwiązały" pozostawiając tych co rozwiązują samodzielnie daleko w tyle.

Teoretycznie rozwiązujemy te obrazki dla przyjemności - ale przecież jest też pewien element rywalizacji, zdobywamy punkty, walczymy o jak najwyższe miejsce na liście najlepszych graczy itd.

Czy zdobycie jakiegokolwiek punktu dzięki podpowiedzi ma sens? W końcu jeżeli ktoś chce aspirować do poziomu mistrzowskiego (TOP100) to niech się męczy rozwiązując także bardzo trudne zagadki. Podpowiedzi powodują że zadania mają trudność kolorowanki dla najmłodszych.

Последний раз редактировалось m_m1, 19 марта 2022 г. 17:47
+4загрузка
19 марта 2022 г. 20:39

Zgadzam się z wypowiedzią m_m1 nie przez złośliwość, czy zazdrość, że ktoś podpowiada tak szybko, ale przez zwykłą uczciwość i szacunek dla tych, którzy poświęcają dużo pracy i czasu na samodzielne, mozolne rozwiązanie obrazka. Zdziwienie, niezrozumienie i zażenowanie budzi niecierpliwość graczy z "najwyższej półki'. Zastanawia mnie również podobny temat częstych, natychmiastowych, kilkuminutowych czasów, nieporównywalnych z przeciętnymi czasami rozwiązywanych obrazków. Kiedyś miałam pewne spostrzeżenia, ale przestałam się bawić w detektywa. Wniosek - raczej odpowiedzi na powyższą wątpliwość i uczciwości tu nie znajdziemy, a szkoda. Zasłużone gratulacje dla wszystkich, którzy samodzielnie rozwiązali ten trudny obrazek - w nagrodę powinna ich rozpierać duma :)

+4загрузка

Вы должны войти что бы оставить сообщение

POP Forums - ©2024, POP World Media, LLC