You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

+0

2 мая 2020 г. 10:58
Аватар gameLO

W najbliższym czasie serwis gameLO zostanie tak zmieniony, że użytkownicy będą mogli rozwiązywać obrazki w dowolnej kolejności. Po takiej zmianie dzisiejsze rankingi nie będą miały już zastosowania.

Możliwość rywalizacji jednak jest bardzo istotna dla części graczy. Proszę o propozycję nowych rankingów, sposobów zbierania punktów.

Вы должны войти что бы оставить сообщение

ответы

+1загрузка

3 мая 2020 г. 10:59

Cześć! Moim zdaniem punkty powinny być przyznawane za czas rozwiązania obrazka, a nie za kolejność. To rozwiązanie daje nam realny obraz tego kto jest lepszy, kto słabszy. Poza tym jak ktoś jest na urlopie i nie ma ze sobą komputera to drastycznie spada w rankingu. Pomysł do rozważenia, nie upieram się przy nim.

tadhal - 3 мая 2020 г. 11:43

Witam i gratuluję pięknego efektu. Strona jest właśnie efektowna, choć z drugiej strony - przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka więc trochę żal poprzedniej wersji.

A w nawiązaniu do propozycji benetona - ta propozycja też nie jest bez wad. Zauważ (i wszyscy pozostali), że na liście użytkowników mamy drugie, a nawet trzecie nicki tego samego gracza. Jeśli za pierwszym razem gracz "zmitręży" sporo czasu na rozwiązanie obrazka, to drugim graczem zrobi to w parę chwil. I też nie odzwierciedla to poziomu umiejętności gracza. Reasumując - nie ma dobrego rankingu dla takiej zabawy. Najuczciwszy był (i to tylko dal pierwszej dziesiątki-dwudziestki) ranking "kto pierwszy ten lepszy". Teraz nie ma to już sensu.

Za to ma sens inteligentna zabawa, dla której tu jesteśmy.

Pozdrawiam

T.H.


anitha1 - 4 мая 2020 г. 18:17

Fajnie by było,żeby w punktacji własna pozycja była podświetlona. Nie trzeba by było szukać w którym jest się miejscu .


bogusiania - 4 мая 2020 г. 19:12

Jeśli mogę zabrać głos - wydaje mi się, że dotychczasowy sposób punktowania za rozwiązane obrazki jest dobry dla nas, bo wszystkich i tak nie zadowoli. Jakoś nie mam pomysłu na inne naliczanie, niech już tak zostanie :)


POP Forums - ©2021, POP World Media, LLC