You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


11 мая 2020 г. 17:01

Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie nowej wersji serwisu. Przechodzimy przez okres chorób wieku dziecięcego i wyłapujemy poszczególne problemy w działaniu.

Dziś w nocy wdrożyłem nową wersję zawierającą kilka poprawek, takich jak:

1. Okienko gry – Problem z zapisywaniem planszy, jeśli użytkownik rozwiązywał zbyt długo, to przy próbie zapisania obrazka (po rozwiązaniu) użytkownik dostawał okienko do logowania. Była to duża zmiana, trudna do przetestowania, więc proszę o info jeśli nadal będą kłopoty.

2. Okienko gry – Problemu, który powstawał po wyjechaniu poza planszę obrazka z wciśniętym przyciskiem, powodujący, że po powrocie na planszę zaznaczały się niepotrzebne kwadraty.

3. Błędne linki na głównej stronie

4. Znikające menu na stronie z profilem użytkownika

5. Błędny czas na stronie „Moje wyniki”

… jeszcze kilka innych poprawek rzeczy mniej widocznych dla użytkowników.

Niestety część tych poprawek zaowocowała kłopotami z plikami zapamiętanymi przez przeglądarkę. Kilku użytkowników miało kłopoty z zakończeniem rozwiązanie planszy – przycisk nie działał poprawnie. Pomaga odświeżenie strony (CTRL+R) lub wyczyszczenie plików zapamiętanych przez przeglądarkę.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i czekam na informacje o innych rzeczach, które jeszcze mogę poprawić jak i na pomysły na rozwój. Wszystkie zgłoszone kłopoty mam na liście i sukcesywnie nad nimi pracuję.

+1загрузка
16 мая 2020 г. 7:51

Brakuje podpowiedzi.

+1загрузка
16 мая 2020 г. 7:57

Tak. Brakuje.

Podpowiedzi to bardzo dużo pracy i jeszcze trochę czasu minie zanim je zrobię, przetestuję i uruchomię.

+1загрузка

Вы должны войти что бы оставить сообщение

POP Forums - ©2021, POP World Media, LLC